Irodai asszisztens álláshirdetés

2024. július 5.

Az MPE Országos Titkársága munkatársat keres IRODAI ASSZISZTENS munkakörbe.

Elvégzendő feladatok:

  • irodai folyamatok támogatása
  • irodai kellékek beszerzésének felügyelete
  • levelek iktatása, továbbítása, postázásra előkészítése
  • dokumentumok archiválás
  • egyházközponti telefonok, e-mailek kezelése
  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • kiszolgáló helyiség rendben tartása
  • naptár kezelése, időpontok, határidők figyelése, betartása
  • irodák, tárgyalók rendjének fenntartása
  • közmű szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • MPE egyházi tagság
  • érettségi
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • csapatszellem
  • több feladat párhuzamos kezelésének képessége
  • jó szervezőképesség és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, lojalitás, elhivatottság

Amit kínálunk:

  • keresztény munkakörnyezet
  • teljes munkaidő
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség

Jelentkezni önéletrajzzal és lelkipásztori ajánlással a titkarsag@punkosdi.hu email címen lehet.

2020