Intézményvezető álláshirdetés

2024. szeptember 18.

A Magyar Pünkösdi Egyház pályázatot hirdet Mária Gondozóház INTÉZMÉNYVEZETŐ (magasabb vezető) beosztás ellátására.

A munkaviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012.évi I. törvény, a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá az egyéb ágazati jogszabályok rendelkezései az irányadók.

Fenntartó neve: Magyar Pünkösdi Egyház

Fenntartó székhelye: 1143 Budapest, Gizella út.37.

Munkavégzés helye: Mária Gondozóház

Munkavégzés székhelye: 2500 Esztergom, Hajnal u.16.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel

A vezetői megbízás időtartama: A vezetői megbízás határozott időre, 2024.december 1-től 2029. november 30-ig szól.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Az intézmény alapító okiratában foglalt tevékenységi körbe tartozó feladatok vezetői ellátása, irányítása, ellenőrzése, az intézmény szakszerű, törvényes, költséghatékony működtetése, az intézmény szolgáltatásainak jogszabályi feltételek szerinti biztosítása. Az intézményvezető az intézmény egyszemélyi felelős vezetője. Feladata az intézmény zavartalan működésének, színvonalas szakmai munkájának szervezése, a munkáltatói jogok gyakorlása a fenntartói és egyéb szakmai irányító szervek útmutatásaiban foglaltak szerint.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvénynek a szociális, valamint a gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban történő végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII.26.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • Az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. számú melléklete szerinti szakképesítés.

További feltétel:

  • cselekvőképesség,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal igazolva),
  • a fenntartó és a munkáltató keresztény értékrendjének elfogadása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szociális területen szerzett vezetői és szakmai tapasztalat, szociális vezetőképzés.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz,
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentum másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • Az intézmény vezetésére vonatkozó program,
  • Hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez,
  • Nyilatkozat melyben vállalja a vezetői megbízással rendelkező szociális szolgáltatást nyújtó személyek vezetőképzéséről szóló 25/2017.(X.18.) EMMI rendeletben meghatározott szociális ágazati vezetőképzésben való részvételt és a képzés teljesítését.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű jogviszony, 5 évre szóló intézményvezetői kinevezéssel,
  • közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés, szociális ágazati pótlék, munkáltatói kiegészítés,
  • utazási költségtérítés,
  • munkaruha,
  • stabil munkahelyi háttér, családias környezet,
  • részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon.

Postai úton, zárt borítékban, a pályázatnak a Magyar Pünkösdi Egyház címére történő megküldésével (1143 Budapest, Gizella u.37.). Kérjük a borítékon feltüntetni „MÁRIA GONDOZÓHÁZ , intézményvezetői pályázat”, vagy elektronikus formában a santha.csilla@punkosdi.hu email címre a benyújtandó dokumentumok megküldésével.

A pályázatok elbírálásának időpontja: 2024. október 20.

A munkakör betöltésének időpontja: 2024. december 01.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A beérkezett pályázatokat szakmai bizottság véleményezi. Személyes meghallgatásra kizárólag azok kerülnek behívásra, akik a pályázat részeként megjelölt iratokat – pályázati határidőn belül – hiánytalanul benyújtják és meghallgatásukat a szakmai bíráló bizottság szükségesnek tartja.

A bizottság a pályázati feltételeknek nem megfelelő jelölteket nem hallgatja meg. A kinevezésről a szakmai bíráló bizottság javaslata alapján az Egyháztanács dönt, fenntartva azt a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek minősítse.

Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését és bővebb információhoz szeretne jutni, kérjük hétköznapokon 09:00-15:00 óra között keresse Sántha Csilla Szociális Főigazgatót, a +3670/9050449 telefonszámon.

2020