KÖNYVELŐ ÁLLÁSHIRDETÉS

2023. november 13.

A Magyar Pünkösdi Egyház Intézményirányítási Központja munkatársat keres KÖNYVELŐ munkakörbe.

Elvégzendő feladatok:

  • bejövő számlák, bank könyvelése
  • forint és valutapénztár kezelése, könyvelése
  • tárgyi eszközök nyilvántartása
  • analitikus és főkönyvi könyvelés havi ellenőrzése
  • könyveléshez tartozó adminisztratív feladatok
  • ÁFA és egyéb adóbevallások előkészítése, könyvelése, egyeztetése
  • havi és éves zárásban történő aktív közreműködés

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • szakmai tapasztalat általános és költségvetési könyvelői munkakörben
  • önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, lojalitás, elhivatottság

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • piacképes jövedelem, csoportos baleset- és egészségügyi biztosítás
  • jó munkahelyi légkör
  • összetartó csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a titkarsag@punkosdi.hu email címen lehet.

2020